Discover the kids' fashion news for recent trends, tips and inspirations, explore the new collections, find out lots of stylish sophisticated looks from the runways and trend-setters.

Transmetimet në kanale:

Fashion TV  

Episodi vijues:

Nesër
10:00
Fashion Junior
Nesër
10:30
Fashion Junior
e mërkurë
10:00
Fashion Junior
e mërkurë
10:30
Fashion Junior
e enjte
10:00
Fashion Junior
e enjte
10:30
Fashion Junior
e premte
10:00
Fashion Junior
e premte
10:30
Fashion Junior
e shtunë
10:00
Fashion Junior
e shtunë
10:30
Fashion Junior
17.12.23
10:00
Fashion Junior
17.12.23
10:30
Fashion Junior
REKOMANDIMET
 • Ben Fogle: New Lives in the Wild (2013)

  image
  British adventurer Ben Fogle visits utterly desolate places in different outward parts of the world where men, alone or with a family, forsake most modern...
 • Moja dedovina

  image
  Pred kamerama će “od babe nastajati devojka”- gledaćete kako se za 4 dana sa samo 6 prosečnih plata (koje domaćinu donosi ekipa serijala) obnavljaju dedovine...
 • Le point (1980)

  image
  "Le Point" was a Quebecer television program broadcast on Radio-Canada from 1981 to 2006. It offered reports or interviews on current events.
 • Zoom In (2008)

  image
  Një zhytje emocionuese në prodhimin e filmave më të mirë të viteve të fundit. Shikoni nga afer pamjet prapa skenave të xhirimit, buxhetin e filmit, ekuipazhin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.