Transmetimet në kanale:

RAI 3  

Episodi vijues:

Sot
14:50
TGR Leonardo
Nesër
14:50
TGR Leonardo
4.4.23
14:50
TGR Leonardo
5.4.23
14:50
TGR Leonardo
REKOMANDIMET
 • Kantieri i Ndërtimit (2009)

  image
  Zona e Ndërtimit sjell disa prej projekteve më të vështira dhe sfida të vërteta inxhinjerike për të gjithë profesionistët e fushës.
 • Në skajet e Australisë (2019)

  image
  Julia sets off to discover Australia's extraordinary story. Traveling from the heart of Australia's red desert to the edge of the continent she discovers bustling...
 • Wheeler Dealers (2003)

  image
  Shitësi me përvojë i makinave, Majk Bruer, bashkohet me një grup të talentuar mekanikësh mepër të gjetur makina ikonë që do të restaurohen e më pas do të shiten...
 • Polizei im Einsatz (2021)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.