Transmetimet në kanale:

DocuBox  

Episodi vijues:

e enjte
04:00
China Uncovered, Ep. 6
18.10.23
11:00
China Uncovered, Ep. 1
20.10.23
08:00
China Uncovered 1, Ep. 2
21.10.23
14:00
China Uncovered, Ep. 3
22.10.23
15:00
China Uncovered, Ep. 4
28.10.23
07:00
China Uncovered, Ep. 5
REKOMANDIMET
 • Sasvim prirodno

  image
  Prirodno je da se zasitite posla. Prirodno je da vam dosade klišei. Prirodno je da vas zamore fraze. Prirodno je da počnete da mrzite rokove, sastanke, telefone....
 • Fshehur dhe groposur (2015)

  image
  Henri Koul dhe gjeniu inxhinjerik, Sem Lovgrov, vazhdojnë aventurën e tyre në kërkim të makinave antike të groposura nëpër oborre anembanë Anglisë.
 • Të Arrestuar Jashtë Shtetit: Krim e Ndëshkim (2018)

  image
  Rastet e burgosjes së padrejtë dhe arrestimit ilegal të njerëzve që në situata të bllokuara larg familjes e kanë gjetur veten pa asnjë ndihmë.
 • Exploziv

  image
  U kratkoj dokumentarnoj formi prikazuju se četiri tematski različite, lične priče koje obrađuju po jedan izuzetan događaj u životu glavnih aktera, bez obzira da...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.