Zona e Ndërtimit sjell disa prej projekteve më të vështira dhe sfida të vërteta inxhinjerike për të gjithë profesionistët e fushës.

Ishte në kanal:

National Geographic  

REKOMANDIMET
 • Exploziv

  image
  U kratkoj dokumentarnoj formi prikazuju se četiri tematski različite, lične priče koje obrađuju po jedan izuzetan događaj u životu glavnih aktera, bez obzira da...
 • Two Shallow Graves: The McStay Family Murders (2022)

  image
  The mysterious murders of the McStay family.
 • China Uncovered

  image
 • Population d'Afrique

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.