Vlerësimi: 5.9/10

Documentary series hosted by Zachary Quinto based on the 1970s series that examined unexplained phenomena from all over the world.

Transmetimet në kanale:

Tring World  

Episodi vijues:

Sot
10:46
Në Kërkim të... - Kontrolli i Mendjes, Ep. 7
Nesër
06:21
Në Kërkim të... - Jashtëtokësorët, Ep. 1
Nesër
10:40
Në Kërkim të... - Jeta pas Vdekjes, Ep. 8
REKOMANDIMET
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Trupi i Njeriut: Bota e Brendshme (2021)

  image
  Sistemi imunitar, i cili është thelbësor për mbijetesën tonë në çdo sekondë, është ajo pjesë e biologjisë sonë, që është më komplekse dhe kuptohet më pak, pasi...
 • Makineritë që ndërtuan Amerikën 3 (2021)

  image
  The stories behind innovations such as TV, radio, phones, airplanes, motorcycles and power tools as well as the inventors including Nikola Tesla, William Harley,...
 • Një planet i përsosur (2021)

  image
  Planet Earth is perfect. Everything about our world - its size, its distance from the Sun, its spin and tilt, its moon - is perfectly suited to our existence, and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.