poster

The French Dispatch

The French Dispatch (2020)

Komedi, Dramë, Romance | Gjermani, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Wes Anderson

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 2.12.21

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asi (1981)

  Sot
  image
  Asi, lojtari më i mirë i pokerit në qytet, vritet natën e dasmës për shkak se fitoi një dorë të mirë. Ai kthehet si fantazëm për ti ardhur në ndihmë së shoqes të...
 • Bowfinger (1999)

  Sot
  image
  Kur një producent i dëshpëruar televiziv nuk gjen dot një aktor të njohur për realizimin e filmit të tij, ai vendos ta xhirojë filmin fshehurazi në ambientin që e...
 • Kryetarja e bashkisë pastiçiere (2011)

  Sot
  image
  Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të...
 • Lumturia është ngjitëse (2014)

  Sot
  image
  Eni është një vajzë e vogël, por mjaft e talentuar. Prindërit e braktisën disa vite më parë dhe ajo tani jeton bashkë me disa vajza të tjera në një shtëpi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.