Vlerësimi: 7.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(12 Voto)

Fotot

Xhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho LepuriXhoxho Lepuri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Për dashuri apo para (1993)

  Sot
  image
  Doug është një i ri që punon gjithë ditën si portier në një hotel luksoz, duke kursyer para për të bërë biznesin e tij ...
 • Nje aktore premtuese (2000)

  Sot
  image
  Yvon Rance është një zotëri elegant në moshë të mesme dhe me një parukë të përsosur. Ai është një berber i shkëlqyer, i cili në vendlindjen e tij, Bretanjë, fiton...
 • Shkolla e hajduteve (1986)

  Sot
  image
  Dalmacio, Amalio dhe Exhisto Siragi bëjnë punë të rëndomta për të fituar bukën e gojës, por një ditë thirren nga xhaxhai i tyre i pasur, i cili i bind që të...
 • Mafia Vret Vetëm Në Verë (2013)

  Sot
  image
  Bazuar në ngjarje të vërteta, kjo komedi e zezë përfshin 20 vite të historisë së Sicilisë, nga viti 1970 deri në vitin 1990. Filmi vë në lojë bosët e mafias dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.