Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(4 Voto)

Fotot

Vajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhmeVajza me të ardhme

Rishikime


Rishikuar nga hymie
e premte, 16 prill 2021 7:46 e paradites
There have been many angry films made over the past twelve months – activist documentaries on one side, morally reprehensible bile-spewing exploitation on the other – but there is an even-keeled nature to even the most socially progressive films being made these days. The anger has moved online, I suppose, and mainstream genre films have moved to doing s**t like having a character spout “F**k rich people!” to apparent standing ovations.

Emerald Fennell’s Promising Young Woman,... (më shumë)
Pelqe rishikimin
0 Komentet

REKOMANDIMET
 • Ten Little Niggers (1945)

  image
  Seven guests, a newly hired personal secretary and two staff are gathered for a weekend on an isolated island by the hosts, the Owens, who are delayed. At dinner,...
 • Primal Fear (1996)

  image
  When a young man, Aaron, is charged with the horrific murder of Archbishop Rushman, hot-shot Chicago lawyer Martin Vail takes on his defense at no charge. Aaron...
 • Të dyshuarit e përhershem (1995)

  image
  Fitues i dy trofeve Oskar. S.Baldwin, G.Byrne, K.Spacey. Pesë kriminelë rrethohen nga policia në mënyrë të pazakontë që i vë në alarm. Pasi lirohen, hartojnë...
 • Koleksionisti i kockave (1999)

  image
  Një ekspert kriminalistike (Denzel Washinton) dhe një detektive (Angelina Jolie) do të vihen në kërkim të një vrasësi serial dhe do të zbulojnë një të kaluar të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.