poster

Remember My Name

Remember My Name (1978)

Dramë, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Alan Rudolph

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pesëdhjetë hije të çliruara (2018)

  e shtunë
  image
  Seria e tretë dhe e fundit e triologjisë së 'Pesëdhjetë hijeve'. Anastasia dhe Kristian tashmë janë martuar, por Xhek Hajd vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.
 • L'amore è imperfetto (2012)

  e shtunë
  image
  Elena is a beautiful, 35-year-old accomplished woman who has an unhealthy obsession with perfection. Elena's well-ordered life is thrown into chaos when she meets...
 • Pasagjerët (2016)

  e shtunë
  image
  Kandidat për 2 Oskar dhe 7 çmime të tjera! Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti të largët me mijëra njerëz në bord, pëson një avari që shkakton...
 • Im Atë (2020)

  e shtunë
  image
  I kandiduar për 6 çmime Oskar 2021, filmi rrëfen historinë e një babai që refuzon ndihmën e vajzës së tij, rrugëtimin e një dhimbshëm të një burri realiteti i të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.