PËRMBLEDHJE

Another Disney underdog sports team of misfit kids (soccer this time) learns to play a new sport and become champions, while building self-esteem, making friends and solving a variety of dramatic family crises, through the able assistance of a foreign exchange teacher and a former local sports hero as coaches.

Fotot

The Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big GreenThe Big Green

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Little Man (2006)

  e hënë
  image
  After leaving the prison, the dwarf criminal Calvin Sims joins to his moron brother Percy to steal an expensive huge diamond in a jewelry for the mobster Walken....
 • It's Beginning to Look a Lot Like Christmas (2019)

  e hënë
  image
  When a New England Christmas decorating competition searches for the town with the most Christmas spirit, the mayors of East and West Riverton go all out to get...
 • Djalli vishet me Prada (2006)

  e hënë
  image
  Andrea sapo është diplomuar në gazetari. Ajo nis punë si asistentja e dytë e Miranda Prestlit, drejtoreshës ekzekutive të revistes "Runëay". Ajo sakrifikon...
 • Histori Dashurie e Krishtlindjeve (2017)

  e hënë
  image
  Sharlota Marton është drejtore e re falimentuese e cila ëndërron të zgjerojë horizontet, si në fushë biznesi, ashtu edhe në fushë private. Në fund të dhjetorit,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.