poster

Marmaduke

Marmaduke (2010)

Komedi, Familjar, Animacion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom Dey
Tip TV | 19.4.24 | 03:49

Vlerësimi: 4.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(21 Voto)

PëRMBLEDHJE

Owen Wilson, Judy Greer, Lee Pace. Një familje shkon të jetojë në një lagje të re, bashkë me qenin e tyre, Marmaduke, një rrëmujaxhi i pandreqshëm që kudo futet në telashe

Fotot

MarmadukeMarmadukeMarmadukeNew RegencyMarmadukeMarmadukeMarmadukeMarmadukeMarmadukeMarmadukeMarmadukeNew RegencyNew Regency

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Udhëtimi (2002)

  image
  Meri Kejt dhe Ashli tashmë jane 16 vjeçare dhe sapo kanë marre patenten. Ato do të nisen ne udhëtimin e tyre të pare për në lojrat dimerore te Jutas dhe atje s'i...
 • Dy herë mat (1986)

  image
  Ilo Pinci, specialist i peshkut e midhjeve, dhe shahist i njohur, vjen në një qytet të vogël bregdetar si i ftuar në një simultane shahu. Por ajo që e shtyu më...
 • Mr. Bones (2001)

  image
  A medicine man is sent looking for the son of his tribal king, and brings back an American golfer and a host of goons intent on keeping him in the golf tournament.
 • Kupidi me 4 putra (2012)

  image
  Eriku, duhet të ndahet nga qeni i tij, Gabe, për të punuar për disa kohë në Londër. Por Gabe ka një plan: të gjejë gruan e duhur për pronarin e tij... A do t'ja...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.