PËRMBLEDHJE

Los Angeles television producer Maggie Baker unwittingly falls for Danny Wise, the son and former producer of his mother's popular annual Christmas special Julia Wise Lifestyle. When Maggie's secret plan to reunite Danny and his two brothers with Julia during the live broadcast in Vermont goes awry, Maggie is reminded that above all, it is the love for family and friends that makes the merriest of Christmas.

Fotot

Road to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to ChristmasRoad to Christmas

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.