Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • LEGO (2014)

  Nesër
  image
  Emmet një mini-figurë krejtësisht e zakonshme, e identifikuar si personi më "i jashtëzakonshëm" dhe çelësi për të shpëtuar universin Lego, niset me miqtë në një...
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  Nesër
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Pikolo dhe Sakso (2006)

  Nesër
  image
  Një grup instrumentësh frymorë dhe atyre me tela janë mbledhur së bashku, për të formuar një orkestër të madhe simfonike. Ndërsa më pas fillojnë misionin e...
 • Spycies (2019)

  Nesër
  image
  Vladimir the Cat and Hector the Rat, two whimsical secret agents opposed in every way, are trying to recover a top secret material stolen by unknown intruders,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.