PËRMBLEDHJE

Andre (Gérard Depardieu), a Frenchman divorced from his American wife takes his teenage daughter, Nicole (Katherine Heigl), on vacation with him. She's desperate to appear as a woman and not a girl, so in order to impress a local boy, she makes up more and more ridiculous stories, starting with Andre being her lover. Andre is desperate to make Nicole happy and so plays along with her crazy games, and the stories they make up get increasingly bizzare.

Fotot

Babi im Hero

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heronjtë (2010)

  Sot
  image
  Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
 • Moyi dumky tykhi (2019)

  Sot
  image
  Vadim is twenty-two. He's a sound engineer and a downer. He's going to Canada in three months. Forever. Before the departure he's assigned to record the voice of...
 • Kryetarja e bashkisë pastiçiere (2011)

  Sot
  image
  Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të...
 • Unpregnant (2020)

  Sot
  image
  A 17-year old Missouri teen named Veronica discovers she has gotten pregnant, a development that threatens to end her dreams of matriculating at an Ivy League...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.