Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.07/10
(14 Voto)

Fotot

Si ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinëSi ta shkruaj dashurinë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shoqja e mikut tim më të mirë (2008)

  image
  Dastin është një djalosh shumë i këndshëm, i dashuruar me Aleksis, një kolegen e tij. Por kur vajza i thotë se dëshiron që ata të jenë vetëm miq, ai punëson...
 • Nëse fati mund të vendosë (2001)

  image
  Një djalë dhe një vajzë kalojnë një natë të bukur, por takimin e radhës vendosin t'ia lënë fatit. Vite më vonë ata bëjnë të pamundurën për të gjetur njëri...
 • Annie Hall (1977)

  image
  Fitues i katër çmimeve Oskar. Alvy Singer, një komedian hebre i divorcuar, reflekton mbi marrëdhënien e tij me të dashurën Annie Hall, një këngëtare aspirante e...
 • Njeriu që thotë vetëm po (2008)

  image
  Jim Carrey, Zooey Deschanel. Një njeri merr pjesë në një program të bazuar mbi një parim të thjeshtë: T'i thuash 'Po' ...gjithçkaje ...gjithmonë. Fuqia e 'Po-së'...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.