Fotot

Si të hash krimba të skuqur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Më e popullarizuara (2009)

  image
  Një vajzë e re vendos të marrë pjesë në konkursin Chatterbox, për të vërtetuar që mund të bëhet me popullore se shoqja e saj e pakëndshme. Por me kalimin e kohës...
 • Larger Than Life (1996)

  image
  Motivational Speaker Jack Corcoran is determined to get his career off the ground, but the biggest gigs he can get are the ones nobody wants. Then one day, he...
 • Eksperti i Kuzhinës (1976)

  image
  Charles Duchemin një gustator i njohur dhe botues i një guide të famshme për restorantet, po zhvillon një luftë kundër sipërmarrësit të ushqimit të shpejtë "Tri-...
 • KAMPI I SKAUTËVE (2009)

  image
  The Fire Dragon patrol, with their ever-supportive scoutmaster, is headed to Camp Rakhouta for what should be the best week of their lives. But when the "Team...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.