poster

Kasper

Casper (1995)

Familjar, Fantazi, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Pink Comedy | 8.3.24 | 19:00

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(30 Voto)

PëRMBLEDHJE

Dr.Xhejmsi me vajzën e tij Kejtin do të vijnë në shtëpinë e madhe ku banon dhe Kasperi për të studiuar fantazmat. Ndërkohë që një grup keqbërësish po mundohen të gjejnë një thesar që mendohet të jetë fshehur në atë shtëpi.

Fotot

KasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasperKasper

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sabrina the Teenage Witch (1996)

  image
  A 16-year-old girl is sent by her parents to live with her two aunts, where she discovers she has inherited amazing powers which may be able to make her every...
 • Kampi i magjisë (2020)

  image
  Kur ishte i vogël, Andi Dukerman ishte ylli i "Institutit të Magjisë", një kamp malor që mirëpret çdo verë të vegjël që ëndërrojnë të bëhen magjistarë. Tani, në...
 • Minus (2001)

  image
  Një mace shndërrohet në një vajzë të re. Duke ruajtur disa tipare të maces, vajza i ndihmon një gazetari lokal për të gjetur informacione të rëndësishme për një...
 • Herri dhe familja Henderson (1987)

  image
  Fitues i çmimit Oskar. John Lithgow, Melinda Dillon. Familja Henderson vendos të adoptojë një gorrillë. Por do ta ketë shumë të vështirë ta mbajë të fshehur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.