PËRMBLEDHJE

When student Jake Lo witnesses a killing, he finds himself caught between two feuding drug lords. Betrayed and set up by the federal agents protecting him, the only one he can trust is Ryan, a single-minded Chicago cop who reminds Jake of his deceased father. To clear his name, Jake agrees to help Ryan bring down the drug lords.

Fotot

Rapid Fire

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Magjistari dhe gjarpri i bardhe (2011)

  Sot
  image
  Regjisori i kësaj historie, Ching Siu-Tung, e mbështet filmin e tij në legjendën e vjetër kineze për një herbarist, i cili bie na dashuri me Gjarpërin e Bardhë...
 • Rojtarët e fuqisë (2017)

  Sot
  image
  Një grup të rinjsh,studentë të shkollës së mesme zotërojnë superfuqi kur gjejnë disa monedha shumë të vjetra.Ata janë ngarkuar për mbrojtjen e jetës në tokë dhe...
 • Tenet (2020)

  Sot
  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
 • Over the Top (1987)

  Sot
  image
  Lincoln Hawk (Stallone) is a struggling trucker who's trying to rebuild his life. After the death of his wife, he tries to make amends with his son who he left...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.