poster

I paracaktuari

Predestination (2014)

Thriller, Fantashkencë, Krim, Aksion, Dramë | Australi, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(198 Voto)

Fotot

I paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuariI paracaktuari

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kategoria 6: Dita e Shkatërrimit (2004)

  image
  Pas stuhisë së fuqisë së madhe shkatërruese, zhdukje të dyshimtë të dritave, që erdhën si reagim zinxhiri, njerëz mund të mbeten pa komunikim me pjesë tjetër të...
 • Parashikimi (2009)

  image
  Nicolas Cage, Rose Byrne. Një profesor dhe djali i tij, zbulojnë një letër me numra që parashikojnë një të ardhme të frikshme për tokën. I vendosur për të...
 • Alien Conquest (2021)

  image
  Sibling astronomers join forces with the military when hostile aliens attack Earth.
 • Xhek Rajan: Rekruti fantazmë (2014)

  image
  Chris Pine, Kevin Costner, Keira Knightley. Me regji të Keneth Branagh. Xhek Rajan, analist i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shkatërruar ekonominë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.