Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Despre oameni și melci (2012)

  Sot
  image
  In a small town, the state-owned car factory, which employs almost all the local men, is about to be privatized. What the workers do not know is that their...
 • Detyra më e vështirë (2009)

  Sot
  image
  Kur një avokate e rëndësishme zbulon se burri i saj do ta lërë atë për një grua tjetër, ajo mundohet ta ndalojë duke e lidhur atë pas një karrigeje me ngjitëse....
 • Čitulja za Eskobara (2008)

  Sot
  image
  A comic look at Serbian criminal milieu, shown as a bunch of rude and primitive members deeply involved in organized crime which have its roots in their school...
 • Pranimi (2013)

  Sot
  image
  Portia, e cila punon si pranuese aplikimesh, pret që ta rrisin në detyrë. Por ritakimi me një nga shokët e saj të klasës, do t'i vërë në rrezik gjithë karrierën,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.