Rene Auberjonois

Ditëlindje: 1940

Vdiq: 2019

Aktor:

 1. 1. M.A.S.H. (1970), Film
  ...
  Father John Mulcahy
 2. ...
  Sheehan
 3. 3. Images (1972), Film
  ...
  Hugh
 4. ...
  Major Napier
 5. ...
  Bagley
 6. ...
  Donald Phelps
 7. ...
  Harris
 8. ...
  Howard
 9. ...
  Sumner
 10. 10. 3:15 (1986), Film
  ...
  Horner
 11. ...
  Modoc
 12. ...
  Tony
 13. ...
  Odo
 14. ...
  Streight Hollander
 15. ...
  Dr. Burton
 16. 17. Jumanji (1996), Seriale
 17. ...
  Artemus Bradford
 18. 19. Patrioti (2000), Film
  ...
  Reverend Oliver
 19. ...
  James Callender
 20. 21. Geppetto (2000), Film
  ...
  Prof. Buonragazzo
 21. 22. Boston Legal (2004), Seriale
  ...
  Paul Lewiston
 22. 23. Skladište 13 (2009), Seriale
  ...
  Hugo Miller
 23. 24. Pound Puppies (2010), Seriale
  ...
  McLeish
 24. ...
  Pepé Le Pew
 25. ...
  Azmuth
 26. 27. Knjižničari (2013), Seriale
  ...
  Mr. McGuire
 27. ...
  Albert
 28. ...
  Maury (Karaoke)

Zeri:

 1. ...
  Louis
 2. ...
  Dithering
 3. ...
  Chef Louis
 4. ...
  Philippe Renaldi
 5. ...
  Mechanist
 6. ...
  Alphonse LaFleur
 7. ...
  Concierge

Regjia:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.