Fotot

Shija e SuksesitShija e SuksesitShija e SuksesitShija e SuksesitShija e SuksesitShija e SuksesitShija e SuksesitShija e Suksesit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bashtata (2019)

  e shtunë
  image
  Vasil has just lost his long-time partner in life, his wife Valentina. When a woman at her funeral proclaims that the dead woman called her cell phone, Vasil...
 • Shtëpia me orën magjike (2018)

  e shtunë
  image
  Filmi tregon një aventurën magjike të përjetuar nga Levis, një djalë 10-vjeçar që shkon të jetojë me xhaxhain në një banesë antike që ka një orë misterioze. Kur...
 • Vdekja e Stalinit (2017)

  e shtunë
  image
  Në fillim të vitit 1953, Stalini vdes pas një hemorragjie cerebrale, ndërkohë që kasta drejtuese e vendit përfshihet në një luftë plot intriga për pushtet.
 • Hesher (2010)

  e shtunë
  image
  Hesher është një i vetmuar. Ai e urren botën dhe të gjithë njerëzit në të. Ai ka flokë të gjatë të yndyrshëm dhe tatuazhe amator. Është i kequshqyer dhe pi shumë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.