Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(8 Voto)

PëRMBLEDHJE

An weird but witty old woman is forced to deal with an ambiguous future after her country, family and the entire system of values are ruined. She is trying to solve her existential problems catching d trying to sell a rewarded war criminal as he was a rabbit in a wood. The only thing she did not know if he is really him.

Fotot

BabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBabaBaba

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shija e Suksesit (2015)

  image
  Kryekuzhinieri Adam Xhons kishte gjithçka, por i humbi të gjitha falë jetës së shthurur që bënte. Duke qenë fitues i dy yjeve "Michelin", ai donte të fitonte...
 • Punk's Not Dead (2011)

  image
  Punk's not dead is a remarkable black-comedy by Vladimir Blazevski. It is about a reunion of old punk band. Mirsa is a punk who is trying to put up with the...
 • Njeriu Zog: Virtyti i paparashikuar i injorancës (2014)

  image
  Regjia: Alejandro González Iñárritu . Michael Keaton, Zach Galifianakis, Edward Norton. Dilemat e jetës së një ish aktori të njohur por të lënë mënjanë, përballë...
 • Taiwan Canasta (1985)

  image
  Forty year old, unemployed architect is trying to find his way in a society's cruel environment. In his mind, he still lives in 1968, when he was one of the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.