poster

Hotel Transilvenia 2

Hotel Transylvania 2 (2015)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Horror | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada, Koreja e Jugut

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.15/10
(26 Voto)

PËRMBLEDHJE

I shqetësuar se nipi i tij gjysmë njeri e gjysmë vampir, nuk është i frikshëm sa duhet, Drakula kërkon ndihmën e miqve për ta futur djaloshin në një kurs intensiv.

Fotot

Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2Hotel Transilvenia 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hoteli i monstrave (2012)

  image
  Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim...
 • Shrek 3 (2007)

  image
  Kur vjehrri i tij, mbreti Harold, sëmuret, Shreku shihet si trashëgimtari i mbretërisë Shumë shumë larg. Si person që nuk dëshiron të heqë dorë nga moçali i tij i...
 • Xhaxha Patoku dhe llampa magjike (1990)

  image
  Familja e Xhaxha Patokut miliarder, tre niperit dhe mbesa e tij nisen per nje udhetim zbulues ne shkretetiren e Saharase. Te gjithe bashke po kerkojne thesarin e...
 • Thori: Legjenda e çekiçit magjik (2011)

  image
  Një djalosh çamarok me emrin Thor, një ditë papritur, gjen një armë magjike. Që nga ky çast ai duhet të bashkëpunojë me Zotat, për të luftuar një mbretëreshë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.