poster

Hoteli i monstrave

Hotel Transylvania (2012)

Komedi, Fantazi, Horror, Romancë, Animacion, Familjar, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Koreja e Jugut, Kanada
Pink Super Kids | 28.5.24 | 12:00

Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.7/10
(74 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim për të gjithë përbindshat e botës.
Një rrëfenjë e animuar ku tregohet për një hotel ku përbindësha si Drakula, Njeriu i Padukshëm, apo Frankeshtajni pushojnë pasi janë të lodhur nga një botë plot me njerëz. Një djalosh i ri shkon rastësisht aty dhe bie në dashuri me të bijën e Drakulës, Mavisin. Një komedi plot aventura.

Fotot

Hoteli i monstraveHoteli i monstraveSony/ColumbiaSony/ColumbiaSony/ColumbiaHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstraveHoteli i monstrave

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Wild Kratts (2010)

  image
  Chris and Martin Kratt are brothers who explore the wild throughout the world to learn more about animals and share conservation information. They have three...
 • Lokomotiva Tomas dhe shokët (1984)

  image
  This popular series follows the adventures of Thomas the Tank Engine and all of his engine friends on the Island of Sodor.
 • Polly Pocket (2018)

  image
  Polly is often told she is "TOO LITTLE" to do the things she wants to do, but Polly proves what every kid knows - that being little isn't a limitation; IT'S HER...
 • WolfBlood (2012)

  image
  Wolfbloods have lived amongst us for centuries, disguising heightened senses & abilities and the majority of them blending in. Maddy and her parents are the only...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.