FILMAT

 • Kërcim dashurie 2: Netët në Havana

  e enjte

  1.10.20

  15:50

  Kërcim dashurie 2: Netët në Havana

  Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

  Një amerikane e re vjen në Kubë me prindërit pak para revolucionit. Atje e njeh një djalë lokal i cili vëzhgon menjëherë aftësitë e saj të valles dhe fillon romancën me të. Por kur fuqitë e Kastros fillon të dëbojnë...

 • Çikago

  e premte

  2.10.20

  16:35

  Çikago

  Chicago (2002)

  Shija e tundimit, aroma e korrupsionit, gjera qe tejkalojne imagjinaten gjate nje nate ne Cikago. Vilma dhe Roksi, te dyja te denuara me vdekje pasi kane kryer vrasje. Te dyja ne kerkim te fames per te jetuar.

 • Kërcim dashurie 2: Netët në Havana

  e shtunë

  3.10.20

  12:25

  Kërcim dashurie 2: Netët në Havana

  Dirty Dancing: Havana Nights (2004)

  Një amerikane e re vjen në Kubë me prindërit pak para revolucionit. Atje e njeh një djalë lokal i cili vëzhgon menjëherë aftësitë e saj të valles dhe fillon romancën me të. Por kur fuqitë e Kastros fillon të dëbojnë...

 • Çikago

  e hënë

  5.10.20

  10:20

  Çikago

  Chicago (2002)

  Shija e tundimit, aroma e korrupsionit, gjera qe tejkalojne imagjinaten gjate nje nate ne Cikago. Vilma dhe Roksi, te dyja te denuara me vdekje pasi kane kryer vrasje. Te dyja ne kerkim te fames per te jetuar.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.