Fotot

Rajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-UltimatumiRajoni 13-Ultimatumi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njerëz të mirë (2014)

  image
  James Franco, Kate Hudson. Pasi zbulojnë dhe marrin një sasi të madhe parash, të fshehura në apartamentin e qiraxhiut të vdekur, një çift me probleme ekonomike...
 • Marrëveshje e pistë (1986)

  image
  A. Schwarzenegger. Pasi dëbohet nga radhët e FBI-se, ai perfundon sherif në një qytet të vogel. Por një pakt i rrezikshëm premton ta rikthejë në krye të detyrës....
 • Kill Speed-Shpejtësi vrastare (2010)

  image
  Tre shokë, fluturojnë avionë të ndërtuar vetë, për të transportuar drogë nga Meksika në Amerikë. Gjithçka po shkonte më së miri, derisa një vajzë bukuroshe, e...
 • Vrasësi: Agjenti 47 (2015)

  image
  Rupert Friend, Hannah Ware. Bazuar ne videolojën mjaft të skuksesshme. Një vrasës i krijuar gjenetikisht për të qenë perfekt, bashkohet me një vajzë për t'i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.