Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(23 Voto)

Fotot

Kodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi MomentumKodi Momentum

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Swat - Konflikti (2011)

  image
  Një skuadër e specializuar e policisë së Detroit-it, i përgjigjet një mosmarrëveshjeje shtëpiake dhe padashje vrasin një grua. Tani të gjithë pjestarët e skuadrës...
 • Parker (2013)

  image
  Jason Statham, Jennifer Lopez. Parker, nje hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një...
 • Xhon Uik: Kapitulli 3 (2019)

  image
  Keanu Reeves. Super vrasësi Xhon Wik arratiset pas vrasjes së një prej anëtarëve të Shoqërisë Ndërkombëtare të Vrasësve dhe me një shpërblim prej 14 milionë...
 • Frikë në lartësi (2017)

  image
  Denise Richards, Dolph Lundgren. Në kthim nga 1 mision pa sukses, agjentes së FBI-së i ofrohen pará nga 1 udhëtar i aviontit që ta ndihmojë të zbresë i gjallë....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.