Fotot

Pushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogëlPushimet e Nikolasit të vogël

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bingo Bongo (1982)

  image
  Një njeri i ngjashëm me majmunin është gjetur në xhunglën e Kongos. Ai quhet Bingo Bongo, por vetëm Laura, një antropologe beson te cilësitë e tij njerëzore.
 • Dy herë mat (1986)

  image
  Ilo Pinci, specialist i peshkut e midhjeve, dhe shahist i njohur, vjen në një qytet të vogël bregdetar si i ftuar në një simultane shahu. Por ajo që e shtyu më...
 • Pushimet e Pi Uisë (2016)

  image
  Paul Reubens, Joe Manganiello. Pas një takimi fatal me një të huaj misterioz, Pi Ui Hermani, një i rritur që sillet ende si fëmijë dhe që nuk është larguar kurrë...
 • Fëmijë pa kufij (2010)

  image
  Për Ashtonin, viti i parë i gjimnazit është vërtetë i vështirë. Vetëm Çeleste dhe Beka, do të jenë mikeshat e tij, në të gjithë shkollën. Por takimi i rastësishëm...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.