PËRMBLEDHJE

Është viti 2003. 38-vjeçari Oliver Filds sapo ka humbur të atin nga kanceri, ndërkohë që nëna i ka vdekur pesë vite më parë. Për shkak të mënyrës sesi është rritur dhe marrëdhënies deri diku të ftohtë të prindërve të tij, Oliveri është bërë një natyrë e vrazhdë. Pas humbjes së bashkëshortes, babai i tij shpreh më në fund haptazi prirjet e tij homoseksuale, e kësisoj nis një marrëdhënie me një djalosh të ri, Endin.

Fotot

Fillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e DashurisëFillestarët e Dashurisë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Viti i brishtë (2010)

  e enjte
  image
  A woman who has an elaborate scheme to propose to her boyfriend on Leap Day, an Irish tradition which occurs every time the date February 29 rolls around, faces a...
 • Do Ndryshojë Gjithçka (2020)

  e enjte
  image
  Xhulia është një dyzet vjeçare e stresuar dhe e mërzitur nga jeta e saj. E vendosur për të ndryshuar, ajo shkon te një këshilltar me qëllim që të menaxhojë dhe...
 • S'ka Si Pushimet (2008)

  e enjte
  image
  Një familje portorikane që jeton në Çikago përballet me atë që do të jetë ndoshta Krishtlindja e tyre e fundit së bashku.
 • Denmark (2019)

  e enjte
  image
  Herb is a down on his luck Welshman with no job, bad neighbours and even worse prospects. Upon discovering that Danish convicts live a relatively luxurious life,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.