Fotot

Kurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë VonëKurrë nuk Eshtë Vonë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Më mirë s'ka ku të shkojë (1997)

  image
  Film fitues i 2 çmimeve OskarJeta e një shkrimtari mizantrop (Jack Nicholson), do të ndryshojë përgjithmonë kur ai miqësohet me një kamariere (Helen Hunt), një...
 • 50 takime të para (2004)

  image
  Adam Sandler, Drew Barrymore. Henry Roth është veteriner dhe vdes për shoqerine e femrave, por një ditë ai do ta lërë pas kraheve jetën prej playboy-i sepse bie...
 • Bebja e Brixhet Xhonsit (2016)

  image
  Renee Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey. Brixhet Xhonsi i rikthehet karrierës dhe jetës beqareske derisa zbulon se është shtatzënë. Një lajm i gëzueshëm,...
 • Jeta nis 40 vjeç (2017)

  image
  Reese Witherspoon, Michael Sheen. Një nënë e sapondarë nga burri, strehon tre regjisorë të rinj në shtëpinë e saj. Me një jetë të re dhe një romancë në ajër,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.