poster

Magic Mike's Last Dance

Magic Mike's Last Dance (2023)

Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 9.2.23
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(54 Voto)

PËRMBLEDHJE

Mike Lane del në skenë edhe një herë kur një marrëveshje biznesi që dështoi e lë atë të prishur dhe duke bërë banakier në Florida. Duke shpresuar për një turmë të fundit, Majk shkon në Londër me një socialiste të pasur, e cila e josh atë me një ofertë që nuk mund ta refuzojë -- dhe një axhendë të sajën. Me çdo gjë në linjë, ai së shpejti e gjen veten duke u përpjekur të krijojë një listë të re të nxehtë të kërcimtarëve të talentuar.

Fotot

Magic Mike's Last DanceMagic Mike's Last DanceMagic Mike's Last DanceMagic Mike's Last Dance

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.