poster

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu (2023)


Ku ta shikojmë
Në kinema prej 2.2.23
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(13 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.