poster

Mekaniku

The Mechanic (2011)

Thriller, Krim, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Simon West
Film Aksion | Sot | 20:59

Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(306 Voto)

Fotot

MekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekanikuMekaniku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 12 raunde (2009)

  image
  John Cena. Për të shpëtuar jetën e të dashurës së tij të rrëmbyer nga nje kriminel me të cilin ka pasur të bëjë në të shkuarën, detektivit Deni Fisher i duhet të...
 • Vrasësi: Agjenti 47 (2015)

  image
  Rupert Friend, Hannah Ware. Bazuar ne videolojën mjaft të skuksesshme. Një vrasës i krijuar gjenetikisht për të qenë perfekt, bashkohet me një vajzë për t'i...
 • Kodi Momentum (2015)

  image
  Olga Kurylenko, James Purefoy. Pasi identiteti i saj i vërtetë zbulohet gjatë vjedhjes së disa diamantëve, nje eksperte e misioneve të fshehta vihet nën...
 • Marinsi 5: Fushëbeteja (2017)

  image
  Mike 'The Miz' Mizanin. Pasi kthehet në shtëpi dhe tashmë punëtor i ndihmës së shpejtë, ish marinsi Xhejk Karter, vihet në mbrojtje te një njeriu, të cilin një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.