Fotot

Ngritja e Xhejms Braun

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Karol King, natural woman (2016)

  image
  Eksploroni Pacifikun me Komanden e Flotës Ushtarake. Operacionet dhe kontrollet ushtarake, përdorimi i teknologjisë më të përpararuar dhe një përkushtim i...
 • Jehonë në kanion (2018)

  image
  Një dokumentar nga Andrew Slater. Përjetoni kohën e artë të muzikës Amerikane përmes artistëve që e jetuan atë. Një udhëtim nga mesi i viteve 1960, ku lagjia...
 • Kameramani: Jeta dhe vepra e Xhek Kardif (2010)

  image
  Jeta dhe aktiviteti i Xhek Kardif, një pioner i kinemasë europiane. Kameramani i filmit të parë me ngjyra dhe inovacioni që ai solli në mënyrën e xhirimit dhe...
 • Shqiponjat e Deth Metalit (2017)

  image
  13 Nëntor 2015 në sallën e koncerteve Bataklan Paris, u vranë 89 njerëz nga një sulm terrorist, në koncertin e grupit amerikan 'Eagles of Death Metal'. Tre muaj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.