Fotot

Permbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organevePermbaruesit e organeveNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Henkok (2008)

  Sot
  image
  Ekzistojne heronjte, superheronjte dhe Henkok. Njihni superheroin qe te gjithe duan ta urrejne. Ai duhet te shpetoje boten edhe pse nuk e do nje gje te tille....
 • Me të Gjithë Shpejtësinë (2010)

  Sot
  image
  Në këtë triller aksion, një inxhinier veteran dhe një makinist i ri bëjnë gara kundër kohës për të parandaluar një katastrofë. Dyshen do ta ndihmojë në këtë...
 • Lindja e Planetit të Majmunëve (2014)

  Sot
  image
  Një komb në rritje me majmunë të modifikuar gjenetikisht i udhëhequr nga Çezari kërcënohet nga një grup njerëzish, të cilët i mbijetuan një virusi shkatërrimtar...
 • Force 10 From Navarone (1978)

  Sot
  image
  During World War II, several oddly assorted military experts are teamed in a mission to raid and destroy a bridge vital to enemy strategy.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.