PËRMBLEDHJE

Ne vitin 2028, ne Detroit, Aleks Merfi, nje bashkeshort i dashur dhe nje baba i perkushtuar, demtohet rende pas shperthimit ne makinen e tij. Me pas nje kompani shuam funksionale shohin mundesine pwr ta bere gjysme njeri, gjysme robot.
Jemi në vitin 2028. Teknologjinë e robotëve e kontrollon kompania OMNIKORP. Produktet e tyre nxisin luftëra në të gjithë planetin. Tani ata kanë një plan të ri, të sjellin robotët nëpër qytete. Në Detroit, jeton Aleks Merfi, një bashkëshort i mirë, baba i dashur dhe polic i ndershëm. Kur ai plagoset dhe quhet klinikisht i vdekur, Omnikorp merr përsipër që ta shpëtojë. Si rezultat del që të krijohet baza e një polici-robot me fuqi të mbinatyrshme që do të luftojë krimin. Por planet e tyre nuk shkojnë ashtu si ata kishin menduar, pasi brenda tij vazhdon të jetojë akoma një njeri!

Fotot

RobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopiRobokopi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Heshtja (2020)

  e hënë
  image
  Një gjuetar i reformuar që jeton i izoluar në një vend të shenjtë të kafshëve të egra, përfshihet në një lojë vdekjeprurëse mace dhe miu ku ai dhe Sherifi lokal u...
 • The Crow: Salvation (2000)

  e hënë
  image
  The third entry in 'The Crow' series follows Alex Corvis, who was framed for the murder of his girlfriend and is executed. he is then brought back from the dead...
 • American Ninja (1985)

  e hënë
  image
  Joe Armstrong, an orphaned drifter will little respect for much other than martial arts, finds himself on an American Army base in The Philippines after a judge...
 • Solo: Një Rrëfenjë Nga Lufta e Yjeve (2018)

  e hënë
  image
  Alden Ehrenreich, Emilia Clarke. Aventurat e Han Solos dhe Chewbacca-s 10 vjet përpara se të nisë saga e 'Luftës së Yjeve'. Dy heronjtë krijojnë miqësi midis tyre...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.