Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.21/10
(24 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur vjehrri i tij, mbreti Harold, sëmuret, Shreku shihet si trashëgimtari i mbretërisë Shumë shumë larg. Si person që nuk dëshiron të heqë dorë nga moçali i tij i dashur, Shreku rekruton miqtë e tij Gomarin dhe Maçokun me çizme për të vendosur Artin rebel si mbretin e ri. Princesha Fiona, ndërkohë, mbledh një bandë shoqesh mbretërore për të shmangur një grusht shteti nga Princi i Kaltër.

Fotot

Shrek 3Shrek 3Shrek 3Shrek 3Shrek 3Shrek 3Shrek 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Frozen 2 (2019)

  Sot
  image
  Anna, Elsa, Kristoff, Olaf dhe Sven lënë Arendelen për të udhëtuar në një pyll antik, të lidhur me vjeshtën, të një toke të magjepsur. Ata nisen për të gjetur...
 • Skubi du: Maska e fajkoit blu (2012)

  Sot
  image
  Ata janë një dyshe sypatrembur, që besojnë tek Heronjtë. Ndaj Skubi Du, Shagi dhe pjesa tjetër e skuadrës këtë herë do të shkojnë në Hollivud. Po cfarë misioni i...
 • Një e Ardhme e Humbur (2010)

  Sot
  image
  Grupi i njerëzve që mbijetoi apokalipsin luftohet për të mbijetuar në botën në të cilën xhunglat, pyjet, kënetat dhe shkretëtirat praktikisht e gëlltitën...
 • 7 Vjet Në Tibet (1997)

  Sot
  image
  Një histori e vërtetë, ajo e Heinrich Harrer. Një eksplorues i cili u zhduk për 7 vjet. Një udhëtim i mrekullueshëm që nisi aty ku bota mbaronte. Miqësia me Dalai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.