Fotot

Edhe minjtë shkojnë në parajsë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spongebob - Filmi (2004)

  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Asterix and Caesar (1985)

  image
  Obelix falls for a new arrival in his home village in Gaul, but is heartbroken when her true love arrives to visit her. However, the lovers are kidnapped by...
 • Si të zbutësh një dragua (2010)

  image
  Hikap është një viking i vogël i cili, siç shpjegon edhe vetë, jeton në një fshat të humbur, në një tokë të ftohtë, të shkretë, me pak gjëra për të ngrënë dhe mbi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.