SEZONI: 1

EPISODI: 7

PËRMBLEDHJE

As the summer regatta approaches, Sidney wrestles with his feelings towards an old flame. With Lady Denham at death's door, tensions finally come to a head and threaten to split everyone apart.

Fotot

SanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditonSanditon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Industry (2020)

  e martë
  image
  Young bankers and traders make their way in the financial world in the aftermath of the 2008 collapse.
 • In Between (2013)

  e martë
  image
  The main character is a girl who lives in the suburbs of Istanbul. All her thoughts together about how to get out of poverty and miserable life and enter the...
 • Keeping Up With The Kardashians (2006)

  e martë
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Doktori i mrekullive (2019)

  e martë
  image
  I tallur, i abuzuar dhe i perbuzur, sepse eshte autik. Nuk arrin dot te komunikoje me te tjeret, por eshte nje doktor gjeni. Aliu, doktori i mrekullive arrin te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.