СЕЗОНА: 2

ЕПИЗОДА: 8 - YOU'RE MINE

СОДРЖИНА

„Убивањето на Ева“ се враќа со долгоочекуваната втора сезона. Сандра Ох и Џоди Комер ги репризираат своите добро познати улоги како Ева (Ох), оперативка на МИ6, и Виљанел (Комер), психопатка и платен убиец, во оваа приказна за две жени кои се поврзани со заедничката опсесија и со еден брутален чин. Започнувајќи веднаш по крајот на последната епизода од првата сезона, Виљанел исчезнува, а Ева нема идеја дали жената што ја прободела е жива или мртва. И двете се во голема неволја, а Ева мора да ја најде Виљанел пред да ја најде друг, но за несреќа, таа не е единствената што ја бара.

Слики

Убивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја ИвУбивајќи ја Ив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хенри Опасниот (2014)

  денес
  image
  Хенри Харт е избран од суперхеројот капетан Маж да му биде наследник. Откако ветува дека ќе го чува идентитетот во тајност, Хенри води двоен живот, балансирајќи...
 • Вршилац дужности (2016)

  денес
  image
  Обитељска драма замотана у теорију завјере о обичном човјеку који се наѓе у необичној ситуацији. Том Киркман (Киефер Сутхерланд) је нискорангирани члан америчке...
 • Заморчиќи (2012)

  денес
  image
  When 14-year-old Leo's mom Tasha Dooley marries billionaire inventor Donald Davenport, he moves up in the world, but neither he nor his mom in their wildest...
 • Откуп (2017)

  денес
  image
  Серија прати преговарача Ерика Бомонта (Луке Робертс). Нико не разуме криминалце боље од њега. Употребиќе своје знање о људском понашању како би решио...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.