Д-р Џеј Ален Хајнек, брилијантен астрофизичар, е регрутиран во многу тајна програма заедно со капетанот Мајкл Квин. Полека сфаќа дека е во центарот на опасна игра на прикривање.

Се прикажува на каналите:

Epic Drama  

Беше на каналите:

RTRS  

Следна епизода:

денес
18:05
Проект: Сина книга 1, Еп. 9, Грабнување
денес
18:45
Проект: Сина книга 1, Еп. 10, Рингишпилот во Вашингтон
денес
00:55
Проект: Сина книга 1, Еп. 9, Грабнување
денес
01:40
Проект: Сина книга 1, Еп. 10, Рингишпилот во Вашингтон
понеделник
18:00
Проект: Сина книга 1, Еп. 10, Рингишпилот во Вашингтон
понеделник
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 1, Инцидентот Розвел - Дел 1
вторник
00:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 1, Инцидентот Розвел - Дел 1
вторник
18:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 1, Инцидентот Розвел - Дел 1
вторник
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 2, Инцидентот Розвел - Дел 2
среда
00:55
Проект: Сина книга 2, Еп. 2, Инцидентот Розвел - Дел 2
22.9.21
18:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 2, Инцидентот Розвел - Дел 2
22.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 3, Област 51
23.9.21
01:15
Проект: Сина книга 2, Еп. 3, Област 51
23.9.21
18:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 3, Област 51
23.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 4, Хопкинсвил
24.9.21
00:55
Проект: Сина книга 2, Еп. 4, Хопкинсвил
24.9.21
18:00
Проект: Сина книга 2, Еп. 4, Хопкинсвил
24.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 5, Луѓето во црно
25.9.21
00:50
Проект: Сина книга 2, Еп. 5, Луѓето во црно
27.9.21
18:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 5, Луѓето во црно
27.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 6, Блиски средби
28.9.21
00:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 6, Блиски средби
28.9.21
18:00
Проект: Сина книга 2, Еп. 6, Блиски средби
28.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 7, Клетвата на Шетачката под кожа
29.9.21
01:00
Проект: Сина книга 2, Еп. 7, Клетвата на Шетачката под кожа
29.9.21
18:00
Проект: Сина книга 2, Еп. 7, Клетвата на Шетачката под кожа
29.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 8, Што се крие зад тоа
30.9.21
02:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 7, Клетвата на Шетачката под кожа
30.9.21
02:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 8, Што се крие зад тоа
30.9.21
18:05
Проект: Сина книга 2, Еп. 8, Што се крие зад тоа
30.9.21
18:45
Проект: Сина книга 2, Еп. 9, Скршена стрела
1.10.21
00:55
Проект: Сина книга 2, Еп. 9, Скршена стрела
ПРЕПОРАКИ
 • Позовите бабицу (2012)

  денес
  image
  Серија прати животписне приче из живота примаља у источном дијелу Лондона 50-их година, снимљена према бестселеру - мемоарима медицинске сестре Јеннифер Wортх.
 • Лекари во Чикаго (2015)

  денес
  image
  Прича прати свакодневни хаос у најпрометнијој болници и храбар тим доктора. Обраѓиваќе јединствене случајеве у вечито ужурбаном ургентом центру а правиќе им...
 • Slatka tajna (2007)

  денес
  image
  Росита Амадо покушава да пронаѓе праву љубав и испуњење. Дубоко у срцу Мексика, у маленом селу Xоцхилцацахуател, далеко од свих чари модерног света, скромним...
 • Д-р Хаус (2004)

  денес
  image
  Мизантроп, циник, неконформиста и геније, Грегори Хаус, води тим дијагностичара у Пристон-Плејнсборо болници у Њу Џерсију. Пацијенти који стижу у болницу често...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.