УЛОГИ

РЕЖИСЕР

СЦЕАРИСТ

АВТОР

ПРЕПОРАКИ
 • Фринџ (2008)

  понеделник
  image
  Возбудлива, напната и со многу пресврти,извонредна и интригантна серија која истовремено ќе не одушеви и запрепасти, и која ја истражува нејасната граница помеѓу...
 • БРУСКО (2013)

  понеделник
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
 • Стотина (2014)

  понеделник
  image
  Нуклеарни армагедон похарао је Земљу и избрисао готово све трагове живота. Једини преживјели, сада су становници 12 меѓународних свемирских постаја Земљине...
 • Белата принцеза (2017)

  понеделник
  image
  „Белата принцеза“ ја прикажува Англија обединета преку бракот на Елизабета од Јорк и кралот Хенри VII, но нивните лични и политички недоразбирања доведуваат до...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.