poster

Badehotellet

Badehotellet (2013)

драма, комедија | Данска

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.8/10
(74 гласови)

The seaside hotel "Badehotellet" in NW Denmark opens for its wealthy guests each summer. We follow the guests and staff at the hotel from 1928 and into the 1940s.

ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.