Ниједан сан није превелики, ниједна авантура није премала за ПОЛИ ПОКЕТ! Када Поли наследи магични медаљон који јој омогуќава да се смањи на висину од 10 цм, она са задовољством прихвата ове џепне моќи и сазнаје колико је смањивање забавно за њу и њене пријатеље.

Беше на каналите:

Minimax  SUPER RTL  KiKA  

ПРЕПОРАКИ
 • Маслачак (1981)

  недела
  image
  Peter Lustig lives in a imaginative converted caravan. From there he goes on a journey of discovery, explaining to his young spectators the connections between...
 • Тафи (2017)

  недела
  image
  Лукавиот ракун се преправа дека е мачка за да може една богата стара госпоѓа да се грижи за него. Можеби тој ја измамил неа, но не и нејзиното куче. Добро...
 • Прасенцето Пепа (2004)

  недела
  image
  Анимираната серија го следи прасенцето Пепа кое живее со својот помал брат Џорџ, со мајката Прасица и со таткото Прасе. Омилените работи на Пепа се играње игри,...
 • Гризи и леминзите (2007)

  недела
  image
  Тој е голем како мечка, силен како мечка, умен... како мечка. Ниту едно животно не се осмелува да му се спротивстави на Гризи. Освен леминзите... Во огромниот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.