Оценка на корисникот: 7.7/10
(111 глас)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сомнеж (2008)

  image
  Џон Петрик Шанли ја донесува својата драма, СОМНЕЖ на големото платно, во една приказна за потрагата по вистината, силите на промената и разурнувачките последици...
 • Теорема (1968)

  image
  Непознати мушкарац долази у Милано где одседа се у богаташкој вили. Својом харизмом успева да утиче на све чланове породице. Заводи мајку, а потом и ќерку а ни...
 • Жена у зеленом (1945)

  image
  Шерлок Холмс истражује убиства девојака у Лондону, које повезује одсечени мали прст. Скотланд Јард мисли да је то јело лудака, али Хомс верује да је то део...
 • Жената од петката (2011)

  image
  Американскиот писател Том Рикс (Итан Хоук) пристигнува во Париз за да биде поблиску до својата млада ќерка, која живее со неговата отуѓена бивша жена. Тој е без...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.