Слики

Девојката во паркотДевојката во паркотДевојката во паркот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Замокот (2020)

  петок
  image
  Моника, 13-годишна литванска пејачка, доаѓа во Даблин со нејзината мајка пијанистка и заборавната баба. Кога мајка ѝ ја продава нивната клавијатура, Моника одбива...
 • Алберт Нобс (2011)

  петок
  image
  19 век, Даблин. Алберт Нобс, ексцентричен маж на средни години, работи во хотелот Морисон како келнер. Алберт е вреден и штеди пари за да може еден ден да има...
 • Семејството Лифхебер (2019)

  петок
  image
  Врските помеѓу четирите возрасни деца на семејството Лифхебер се ставени на тест кога се дознава дека татко им ја криел својата болест. Тие треба да се соочат...
 • Убиството на двајцата љубовници (2020)

  петок
  image
  Филмот го следи Дејвид кој очајно се обидува да го зачува своето шестчлено семејство во текот на разводот со сопругата Ники. Тие двајцата се согласуваат да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.