poster

Cross Channel

Cross Channel (1955)

драма | Обединетото Кралство
Режисер: R.G. Springsteen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.2/10
(86 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Под земјата (2020)

  image
  Максим е млад рудар кој го дели времето со својата девојка и неговиот пријател од детството Жулиен, инвалид по сообраќајна несреќа предизвикана од Максим. Една...
 • Реквием за еден сон (2000)

  image
  Утопиите предизвикани од дрога на четворица од Кони Ајленд се кршат кога ќе станат тешки зависници.
 • Evelyn (2002)

  image
  Драма. Године 1953., дан након Божиќа, незапосленог личиоца Десмонда Доyлеа (П. Броснан) напушта жена. Доyле себе и своје троје дјеце покушава прехранити пјевањем...
 • Ослободување (2007)

  image
  Ана поголемиот дел од својот живот го поминала во Франција, но нејзините корени се од Израел. Кога умира таткото на Ана, таа се запознава со својот полубрат Улим...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.