рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 7/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Млади пар Елејн и Дејвид Вокер сусреќу усамљеног петнаестогодишњег дечака Чета Бејкера у посластичарници. Убрзо се с њим спријатеље, али Чет се заљубљује у Елејн и обоје се упуштају у сексуално искуство за само једну ноќ. Елејн открива Дејвиду шта је учинила, па тај догаѓај почиње снажно да утиче на њихове животе...

Слики

Књига љубавиКњига љубавиКњига љубавиКњига љубавиКњига љубавиКњига љубави

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Нераздвојни (2016)

  недела
  image
  Фелипе је богати бизнисмен који због несреќе постане квадриплегичар и тражи асистента терапеута. Неколико их је високо квалификованих, али он одлучи да запосли...
 • Нејзиниот најдобар пријател (2008)

  недела
  image
  Мери е цинична музичка критичарка. Нејзиниот брак е пропаднат, а таа не е во состојба да се помири со тоа и не сака повторно да се отвори за љубовта. Поминувајќи...
 • Wendy 2 - Freundschaft für immer (2018)

  недела
  image
 • Збогување (2019)

  недела
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.