рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(12 гласови)

Содржина

Жена сломљена срца покушава се орасположити помоќу старих украса за божиќно дрвце - и згодног сусједа!

Слики

Чаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украсиЧаробни божиќни украси

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Витез пехар (2015)

  image
  Писателот кој ужива во сѐ што можат да му пружат Лос Анџелес и Лас Вегас тргнува во потрага по љубов и по самиот себе преку авантури со шест различни жени. Филм...
 • Приказна за еден дух (2017)

  image
  Кејси Афлек го глуми Ц, духот на чувствителен композитор кој одлучува да остане во оваа димензија за да ја следи својата ужалена сопруга М (Руни Мара). Како што...
 • Камил (2008)

  image
  Откако насила ќе се земат, Сајлас и Камила ќе тргнат на свадбено патување на Нијагарините водопади. Ако им пропадне бракот, младоженецот ќе се врати во затвор....
 • Небо може да чека (1943)

  image
  Хенрy Ван Цлеве (Д. Амецхе) долази пред врата пакла, уреѓена као елегантна хотелска рецепција за којом сједи Његова Висост (Л. Црегар) која процјењује је ли...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.